Wie zijn wij?

Realtech is een jonge organisatie met als doel de om de Nederlandse vastgoedbranche te helpen met innovatieve software. Met hulp van onze collega’s van over de hele wereld werkt ons talentvolle team iedere dag weer aan nieuwe producten die vastgoedprofessionals helpen in hun werkzaamheden. 

Ons team

Sando van der Helm

Co-founder

Sando@real-tech.nl

Pedro Banali

Front-end developer

Pedro@real-tech.nl

MSc Douwe de Vries

Product designer

Douwe@real-tech.nl

Carlos Brunal

Junior developer

Carlos@real-tech.nl

Erwin Lengkeek

Back-end developer

Erwin@real-tech.nl

Naima Bashir

Tester

Naima@real-tech.nl

Wij zijn op zoek naar talent!

Kan jij programmeren van AI tot Z, of sta jij te springen om de vastgoedmarkt eens goed op te schudden? Wacht dan niet langer en verras ons met jouw skills!